Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Повідомлення про встановлення карантинних обмежень

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє по встановлення на території нашої області нового спалаху захворювання свиней на  африканську чуму.

Діагноз встановлений на підставі звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини м. Дніпро про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 13.02.2018р. патологічного матеріалу, відібраного з чотирьох туш свиней віком 4-6 місяців, виявлених на сміттєзвалищі на відстані 0,5 км від смт. Врадіївка Врадіївського району.

Трупи тварин були знищені шляхом спалювання на території сміттєзвалища. Місце виявлення та спалення трупів свиней піддано дезінфекції хлорним вапном.

Крім цього, 13.02.2018 року на цьому ж сміттєзвалищі знайдено ще 5 трупів свиней.

Проводяться подвірні обходи смт Врадіївки та околиць селища на предмет виявлення хворих свиней та їх трупів.

Станом на 01.02.2018р. на території Миколаївської області діє  карантинне обмеження з африканській чумі свиней  – лісосмуга на відстані 5 км від с. Троїцьке Новоодеського району.

Застерігаємо щодо заборони закупівлі, вивезення живих тварин, продукції харчування та фуражу з територій, де введено карантинні обмеження, адже  дешевизна зваблює підприємливих осіб до наживи. Окрім того, в разі перебування у Вас гостів із регіонів, де встановлено діагноз на африканську чуму свиней, в тому числі з Російської Федерації та Республіки Білорусь, не використовувати для годівлі тварин відходи харчування, привезенні звідти. Благополуччя наших тварин залежить лише від нас.

В разі падежу або захворювання свиней свиней, необхідно звертатися за телефоном «гарячої лінії» Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини 2-15-87 цілодобово.

 

Снігурівське міжрайонне управління Головного

управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області


Дата: 14.02.2018 | 20:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України