Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 14 лютого 2018 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Андрія Гищака відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Розглянуто десять питань, що стосувалися захисту прав, свобод та законних інтересів дітей. В двох випадках комісія прийняла рішення про доцільність позбавлення батьківських прав матерів, які зловживають спиртними напоями та не створили належних умов для утримання, виховання та розвитку дітей.

Як проінформувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Галина Бондаренко в обох матерів діти відібрані, у зв’язку з загрозою їх життю та здоров’ю та влаштовані до центру соціально-психологічної реабілітації дітей Миколаївської обласної ради.

На підставі інформації директора РЦСС СДМ Катерини Бурбели комісія прийняла рішення про доцільність зняття з соціального супроводу з негативним результатом сім’ї М., в якій в результаті пожежі загинула малолітня дитина. Гр. М. не виконує рекомендацій фахівців РЦСС СДМ та не вживає заходів щодо повернення дітей із державних закладів тимчасового утримання. Інша сім’я знята із соціального супроводу з позитивним результатом у зв’язку з наданням соціальних послуг в повному обсязі.

Комісія розглянула також ряд питань щодо захисту майнових та житлових прав дітей.

Поділитися:

Дата: 14.02.2018 | 17:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України