Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 12 лютого 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела засідання колегії райдержадміністрації за участю голови райради Тетяни Мезіної, представників міської ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників державних установ та організацій району.

Під час колегії було обговорено ряд важливих питань, які мають важливе значення для району. Зокрема, керівники структурних підрозділів РДА доповіли про стан соціально-економічного розвитку Снігурівського району за 2017 рік та перспективи на 2018 рік.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА Валентина Пузир доповіла про стан забезпечення населення Снігурівського району питним водопостачанням та про якість питної води.

Наприкінці учасники засідання розглянули питання про стан виробничого травматизму та атестації робочих місць за умовами праці. На підприємствах, в установах, організаціях різних форм власності Снігурівського району станом на 01.01.2018 року. По закінченню були прийняті відповідні рішення.


Дата: 12.02.2018 | 18:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України