Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Історичний віраж «Війна в Афганістані мовою цифр і фактів»

Традиційно 15 лютого вся Україна вшановує пам’ять воїнів , які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.  Зустрітися з тими, хто вижив, згадати тих, хто загинув.

Багато з тих хто вижив в Афганській війні, пішли добровольцями в АТО. Цього разу боронити вже рідну землю..
8 лютого Снігурівська районна бібліотека ім. В.Бойченка провела історичний віраж  «Війна  в  Афганістані  мовою  цифр  і  фактів» для учнів 9-х та 10-х класів ЗОШ №1,на який були запрошені  рядовий воїн – інтернаціоналіст  водій  вч. в Кабулі  Ніколайченко О.М.  та А.В.Заєць екскуровод музею воїнів – інтернаціоналістів.

Ведуча заходу  Зіньковська В.І. зробила короткий екскурс в історію, щоб нагадати присутнім про причини війни в Афганістані. У своїй розповіді вона  зупинились на основних етапах військового протистояння, наголосила на тому, які людські втрати понесла Україна за криваве десятиріччя 1979-1989 років та презентувала книжкову виставку «Трагедія і подвиг Афганської війни».

Розповідь бібліотекаря супроводжувалась відео  «  Ми –  інтернаціоналісти»,  «Хронологія війни : 1978 -1989 роки», пісня – ролик «Афганська війна».

Поетичні рядки поета – земляка В.Козлова , що прозвучали на зустрічі з  вуст А.В.Зайця не залишили байдужим жодного, нагадавши, якою жорстокою була війна. Бібліотекар  розповіла, що Снігурівщина має свій рахунок у сумній статистиці цієї війни – 2 молодих хлопців загинули – Сергій Діденко та Ярослав Пеншин.
Схилимо ж голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши убезсмертя.


Дата: 11.02.2018 | 17:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України