Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Оперативна інформація про стан проїзду автомобільними дорогами загального користування державного значення у Миколаївській області

У зв’язку з погіршенням погодних умов, станом на 9:00 годину 6 лютого на автомобільних дорогах загального користування державного значення Миколаївської області проводяться роботи із забезпечення безперебійного та безпечного проїзду автомобільного транспорту –  розчистки та обробки протиожеледними матеріалами.

Дорожні служби працюють в цілодобовому режимі.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до водіїв з проханням бути уважними, дотримуватись правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не перешкоджати роботі спецтехніки. Закликаємо – по можливості утриматись від поїздок автотранспортом на час стабілізації погодних умов.

Також нагадуємо, при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Миколаївської області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел.: (0512) 56-41-16, (067) 512-65-41 та при можливості не продовжувати рух, а зачекати в місцях відстою транспортних засобів та дати можливість безперешкодної роботи дорожньої  техніки.

Дзвінки приймаються цілодобово.


Дата: 06.02.2018 | 10:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України