Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників Снігурівської централізованої бібліотечної системи

З метою підвищення фахової кваліфікації  бібліотечних працівників  Снігурівської ЦБС, та підведення підсумків роботи книгозбірень за 2017 рік   було проведено районну нараду  «Підсумки роботи   бібліотек Снігурівської ЦБС   за 2017 рік.   Основні завдання організації бібліотечного обслуговування на 2018 рік».

Аналізування роботи бібліотечної системи – важливий фактор оцінки діяльності ЦБС, визначення її ефективності, якості надання бібліотечних послуг, виявлення позитивних тенденцій розвитку та проблемних питань у сфері бібліотечного обслуговування населення району. За основу аналізу взято підсумки роботи бібліотечних установ за 2017рік, що зафіксовані в статистичних та текстових звітах структурних підрозділів ЦБС;  результати виїздів у сільські  бібліотеки та перевірки їх роботи. До уваги бралися також активність бібліотечних працівників у проведенні різноманітних бібліотечних конкурсів, акцій та семінарських занять, заходах по підвищенню бібліотечної кваліфікації та ін.

Відкриваючи нараду, директор  Снігурівської ЦБС А.А.Косій детально проаналізувала роботу бібліотечних установ за 2017 рік.  Також наголосила на виконанні трудової дисципліни бібліотекарями, підтриманні іміджу сучасної бібліотеки, про Кодекс етики бібліотекаря та професійну етику.     Аналітично-систематичний аналіз основних показників роботи  Снігурівської ЦБС здійснила  методист Снігурівської ЦБС Євдокимова І.Р..Про  заходи зпопуляризація сімейного читання в бібліотеках  Миколаївської області  , ознайомила  заст. директора по роботі з дітьми  Хіміченко К.Б.На нараді йшлося також про результати поповнення бібліотечних фондів та переведення фондів на УДК  – доповідач  Г.І.Ткаченко  бібліотекар відділу комплектування і обробки літератури ЦРБ.Огляд новинок сучасної української літератури провела  бібліограф Снігурівської ЦБС Чередник І.І.

На завершення, директор ЦБС  А.А.Косій  подякувала працівникам бібліотек Снігурівської ЦБС за проведену роботу, добру співпрацю з сільськими громадами, головами сільських рад, громадськими організаціями.


Дата: 31.01.2018 | 18:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України