Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела спільну нараду з міським головою та головами постійних комісій міської ради

19 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з заступниками Сергієм Верловицьким та Андрієм Гищаком провели спільну нараду з міським головою Леонідом Голоблею та головами постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради на якій було піднято чимало болючих і суспільно-важливих питань – подальша газифікація міста, питання децентралізації .

Звертаючись до керівництва міської ради та голів депутатських комісій, очільниця району закликала активніше долучатися до процесу газифікації міста та сприяти виділенню частини додаткових коштів на другий етап газифікації останніх п’яти будинків по вул.Суворова.

“Зрозуміло, що кинути газифікацію на місто не можливо. Проте, повністю взяти її на районний бюджет – це також неправильно.” – підкреслила Інна Володимирівна.

Учасники наради також розглянули дані аналізу фінансування установ та аналіз виконання плану дохідної частини міського бюджету. Був проаналізований стан використання бюджетних коштів наданих з державного бюджету на виконання соціально-економічних програм.

Одним із самих важливих питань сьогодні це є децентралізація.  Питання реформи мали старт і в Снігурівському районі. Станом на 1 січня вже створена Широківська ОТГ.  Виявили бажання приєднатися  до  міста  8 сільських рад. Пройшов процес обговорення, зустрічей з населенням. Наразі депутатам міської ради потрібно прийняти рішення та передавати їх на перевірку до ОДА на відповідність Конституції. Очільницю району особливо турбує питання затримки рішень зі сторони міської ради.

По закінченню наради головою РДА були надані  доручення  та рекомендації керівництву  міста.

Поділитися:

Дата: 21.01.2018 | 14:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога