Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко: “Усі служби разом з органами місцевого самоврядування повинні працювати злагоджено та повністю бути готовими до ліквідації можливих наслідків негоди”

Про це зазначила голова райдержадміністрації під час засідання комісії з ТЕБ та НС, яке відбулося 16 січня 2018 року за участю сільських голів, керівників комунальних підприємств, дорожніх служб, правоохоронних органів та представників закладів охорони здоров’я. На порядку денному було винесено на розгляд питання щодо можливої ліквідації наслідків негоди, яка охопила Миколаївську область та Снігурівський район.

Присутні сільські голови та керівники служб доповіли про стан готовності техніки, наявної кількості посипних матеріалів та палива. Загалом, керівники усіх служб району та сільголови зазначили про повну готовність до негоди. Є домовленності з сільгоспвиробниками про залучення техніки для розчищення доріг.

Начальник райавтодору доповів, що станом на сьогоднішній день підприємство має 500л дизпалива, 830л бензину, 6 одиниць техніки плюс рум (розкидач), які готові виїхати в будь-який момент та 342т посипного матеріалу. Голова райдержадміністрації додала, що в  в РДА є в наявності 1500л дизпалива, біля 1000л бензину тому, проблем з паливом бути не повинно.

Представникам охорони здоров’я було доручено тримати на контролі доставку вагітних жінок та наявність важко-хворих.

Крім того, на нараді обговорили питання пожежного водозабезпечення, які будуть використовуватися в літній період.

Наприкінці засідання учасникам були надані протокольні доручення. Очільниця району нагадала всім учасникам, що у будь-якій ситуації тримати постійний зв’язок.


Дата: 17.01.2018 | 19:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України