Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Більше 48 кілометрів Снігурівської траси Т-15-08 виконано у першому шарі асфальтобетону

У 2017 році 48,3 км автодороги «Калинівка – Снігурівка – Березнегувате» виконано у першому шарі асфальтобетону і 8,6 км – готові із верхнім шаром ЩМА. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Олексій Савченко зазначив, що у 2017 році на Т-15-08 виконано та оплачено робіт на суму у майже 313 млн грн (86,9 млн – держбюджет; 18,1 млн – обласний бюджет; 3,5 млн – районний бюджет; 204,4 млн – митні кошти).

«Незважаючи на те, що у нас вилучили 160 млн грн коштів митного експерименту, на які ми розраховували і планували повністю завершити цю автодорогу, роботи з регенерації та улаштування першого шару Т-15-08 повністю завершені», – написав голова ОДА.

Олексій Савченко відзначив, що фінансування, організація ремонтних робіт, безперервний контроль якості, підзвітність замовників і виконавців робіт стали можливим завдяки об’єднанню зусиль влади, депутатів, безпосередньої участі громад та активістів.

Очільник області подякував за підтримку міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та керівнику Укравтодору Славоміру Новаку.

«Впевнений, цього року ми добудуємо трасу повністю та отримаємо сучасну дорогу. 2018-й має бути вирішальним у відновленні автошляхів Миколаївщини», – резюмував Олексій Савченко.

 


Дата: 16.01.2018 | 15:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України