Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко: “Ми не можемо більше затримувати процес газифікації із-за тих, хто досі не визначився, чи потрібен їм газ в квартирі, чи ні.”

Сьогодні, 12 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела зустріч з представниками ОСББ мікрорайону “Семи вітрів”, під час якої були обговорені питання завершення газифікації багатоквартирних будинків даного мікрорайону. Як було повідомлено раніше, ще 2 грудня 2017 року зовнішні мережі газопроводу були передані в експлуатацію. Проте, з внутрішніми мережами стан справ обстоїть дещо інакше.

Газ не можливо пустити в квартири до тих пір, поки не будуть введені в експлуатацію внутрішні мережі газопостачання. Тому і постало питання, як можна вплинути на деяких мешканців, які не можуть визначитися, потрібен їм газ в оселі, чи ні. Нагадаємо, що газифікація будинків мікрорайону “Семи Вітрів” є соціальним проектом і значна частина витрат, пов’язаних з підключенням до газової мережі для населення покривається з бюджету.

Інна Бойко звернулася з проханням до голів ОСББ протягом наступних вихідних – 13-14 січня більш детально проінформувати мешканців щодо завершення процесу газифікації та до 15 січня надати інформацію про остаточну кількість бажаючих під’єднатися до газової мережі.

“В понеділок, 15 січня, кількість абонентів буде остаточно затверджена . Ми не можемо більше затримувати процес газифікації із-за тих, хто досі не визначився, чи потрібен їм газ в квартирі, чи ні. Далі ми тягнути не можемо. Саме це і є причиною затримання процесу газифікації.” – пояснила Інна Бойко.

В процесі зустрічі мешканцями було піднято ряд інших питань життєдіяльності мікрорайону.

Наостанок, головам ОСББ були надані контакти очільниці району та її заступника, до яких можна буде звернутися у випадку виникнення будь-яких питань при проведенні газифікації.


Дата: 12.01.2018 | 17:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України