Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

По серпантинах афганських гір

В музеї воїнів-інтернаціоналістів 10 січня відбулася цікава зустріч з приводу того, щоб зібрати матеріали про воїнів-афганців, які свого часу навчалися у автошколі імені Героя Радянського Союзу В.А.Веденка. В ній взяли участь: полковник запасу В.М.Войцешин, який формував автоколони, які доставляли в різні точки Афганістану боєприпаси, О.І.Нартов, який був водієм на тій війні і “натоптав” не одну тисячу кілометрів вогняних доріг, голова районної ради ветеранів А.М.Кармазін, який довгий час працював керівником автопідприємства і де працювали колишні інтернаціоналісти, В.А.Якущенко, директор автошколи і саме він вів групи від райвійськкомату , А.Г.Зима, провідний журналіст району та В.Г.Лапченков, працівник автошколи.

На воєнних дорогах Афганістану водили автомашини 14 колишніх випускників нашої автошколи. Один із них, Сергій Михайлович Червоний, повернувшись з війни довгий час працював інструктором практичного водіння в цьому закладі, а зараз боронить рідну землю від підступного ворога в зоні бойових дій на Сході України.

Вирішено в музеї обладнати стенд про колишніх військових водіїв. З цією метою розпочато збір матеріалів і експонатів. Перший крок уже зроблено. Керівництво автошколи передало музею чимало фотодокументів про своїх випускників.

Анатолій Заєць


Дата: 12.01.2018 | 9:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України