Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 січня заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак провів перше в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія розглянула дев’ять питань, пов’язаних із захистом прав, свобод та законних інтересів дітей району.

Члени комісії одноголосно проголосували про встановлення піклування над двома дітьми. Один з яких навчався в школі-інтернат. Дві родини відкрили свої домівки для цих дітей.

Занепокоєння членів комісії викликало становище дітей в сім’ях, де батьки зловживають спиртними напоями, не турбуються про своїх дітей. Тому діти з вини батьків опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Комісія надала ряд рекомендацій відділу освіти, службі у справах дітей, РЦСС СДМ та батькам стосовно подальшої роботи з дітьми, які мають серйозні поведінкові розлади.

Поділитися:

Дата: 12.01.2018 | 9:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України