Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Січневі засідання освітян

На початку календарного року освітяни традиційно збираються, щоб вирішити нагальні проблеми, поділитися досвідом і запозичити краще у колег.

У світлі підготовки до початку реформи десятиріччя та впровадження новацій у галузі освіти принцип «освіта протягом усього життя» набуває з кожним роком усе більшого практичного звучання. Закон України «Про освіту» й Концепція «Нова українська школа» націлюють освітян бути агентами змін.

З метою організаційної роботи щодо стимулювання педагогічних працівників до професійного вдосконалення 4 січня 2018 року на базі Снігурівських ЗОШ №2 та ЗОШ №4 проведено засідання районних методичних об‘єднань вчителів-предметників. Слід відзначити високий рівень явки й активності вчительства в роботі районних методичних об‘єднань.

У ході січневих засідань підведено підсумки роботи освітян за І семестр, окреслено проблеми, визначено завдання на наступний навчальний період. Актуальним стало обговорення якості виконання оновлених навчальних програм та рівня навчання учнів і вихованців, результативності функціонування освітянських предметних сайтів та блогів, аналізу участі педагогів у фахових конкурсах, проектах, вебінарах, звітів про проходження курсів підвищення кваліфікації в МОІППО, підготовки до ЗНО-2018. Вчителі кожної предметної секції продемонстрували свої творчі знахідки із застосуванням інноваційних форм: майстер-класів, тренінгів, коучингу, круглого столу, відеопрезентацій, інтерактивних практичних робіт, використання інтернет-ресурсів, огляду новинок науково-методичної літератури, фрагментів рольових занять, творчих звітів. Професійно актуальними, методично довершеними стали майстер-класи вчителів Бабій Г.П., Присліпської С.В., Черненко.С.О., Душкіної О.М., Шумік Т.Й., Чернишевої В.Л., Мільшиної Г.М., Манзюк Т.М., Завадського В.С., Андрусенка В.М., Готри Є.С., Завадської С.О., Бійчук А.Г., Луцик С.І., Гуменюка О.В., Ткаченко О.М., Дмитрика В.Я., Стасюк Л.Л. та інших. Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями.

Керівниками РМО зроблено аналіз участі педагогів у методичних заходах обласного й всеукраїнського рівнів та учнів – конкурсах, олімпіадах, МАН, турнірах, акціях, змаганнях.

Учителі школи І ступеня працювали над визначенням шляхів запровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, підготовкою до початку реформи десятиріччя. Вчителі-тренери Лопатньова Т.Л., Геряк Л.В., Лавро О.І., Ряшко Н.В., Кісельова Г.В. та Сидорова Н.Р., які пройшли підготовку навчання майбутніх першокласників при МОІППО, надали вчителям 1-4 класів презентаційні матеріали та провели тренінгові заняття з тем «Використання освітнього середовища під час проведення ранкових зустрічей першокласників», «Вчимося жити разом», «Створення інтелектуальних карт та лепбуків у системі інтегрованого навчання першокласників Нової української школи».

Заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори акцентували особливу увагу на питаннях національно-патріотичного виховання, формуванні у молоді мотивації до здорового способу життя та реалізації партнерства школи і батьківської громади.

Для заступників директорів з навчально-виховної роботи проведено інформаційно-методичну нараду.

З усіх розглянутих питань розроблені відповідні рекомендації, що стануть в нагоді при вирішенні освітянських проблем.

Г.Богданова,

завідувач Снігурівського РМК


Дата: 09.01.2018 | 13:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України