Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про діяльність спостережної комісії райдержадміністрації за 2017 рік

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” в районі створено та затверджено склад спостережної комісії Снігурівської райдержадміністрації в кількості 10 осіб, серед яких 5 є представниками громадських організацій.

Організаційною формою роботи спостережної комісії були засідання. За 2017 рік проведено 14 засідань. Комісією було розглянуто 38 справ на умовно-дострокове звільнення, 8 матеріалів клопотань про помилування, 1 справа на звільнення за Законом України «Про амністію».

Станом на 01 січня 2018 року на обліку в райдержадміністрації перебувало 8 осіб, звільнених від відбування покарання, які прибули на постійне проживання у наше місто та район; із них 6 осіб звільнені умовно-достроково.

Регулярно проводиться обстеження умов проживання звільнених з місць позбавлення волі. За їхніми результатами складаються відповідні акти.

Члени спостережної комісії вивчали спосіб життя звільнених з місць позбавлення волі, встановлювали коло їх спілкування, джерела існування, надавали консультації правового та соціального характеру, а також визначали проблеми та побажання людей зазначеної категорії. Кожній особі, яка відбувала покарання та звільнилася на постійне місце проживання до Снігурівського району надається пам’ятка про роботу всіх служб району, яка допоможе звільненому в соціальній адаптації.

Так, особам, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі Снігурівським відділенням Баштанської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Миколаївській області надається допомога в отриманні ідентифікаційних кодів. За звітний період, видано ідентифікаційні коди 40 особам.

В Снігурівському районному центрі зайнятості на початку року особи з місць позбавлення волі не перебували. Протягом 2017 року до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулася 1 особа та з 14.02.2017р. їй припинено реєстрацію в зв’язку з працевлаштування за направленням центру зайнятості. Станом на 01.01.2018р. на обліку особи звільнені з місць позбавлення волі не перебувають.

Всім безробітним, в тому числі і особам з місць позбавлення волі, пропонується приймати участь в оплачуваних громадських роботах або інших тимчасових роботах. В звітному періоді безробітні даної категорії не приймали участь в оплачуваних громадських роботах або інших тимчасових роботах.

Пропонується проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. За звітний період навчання за направленням центру зайнятості особи з місць позбавлення волі не проходили через їх відмову від даної послуги служби зайнятості.

Протягом 2017 року до Снігурівського РЦСС СДМ надійшло 1 повідомлення про звільнену особу з виправної колонії. Проінспектовано 10 осіб; надано інформаційні та юридичні послуги щодо виготовлення документів, які засвідчують особу, вирішення питання реєстрації, постановки на облік районного центру зайнятості. Проведено бесіди щодо адаптації та ведення здорового способу життя.

Медичне обслуговування осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що страждають на суспільно – небезпечні хвороби, забезпечується в центральній районній лікарні відповідно до чинного законодавства України. На звітну дату 6 осіб пройшли флюорографічне обстеження, захворювання легень не виявлено.

Надзвичайно позитивною є співпраця з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, де налагоджено надання натуральної допомоги звільненим у вигляді одягу, взуття, продуктів харчування.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Снігурівському районі надано послуги 1 особі, яка звільнилися з місць позбавлення волі на суму 347 грн.

Снігурівською районною організацією Товариства Червоного Хреста надана натуральна допомога у вигляді одягу бувшого у вжитку, взуття засудженим, які відбувають покарання у вигляді обмеження волі в Снігурівській виправній колонії (№5), на суму 4630 грн.

З засудженими, які звільняються з місць позбавлення волі проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо надання допомоги в трудовому і побутовому влаштуванні, про застосування норм законодавства, яким регулюються порядок придбання, відчуження, оформлення та державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, права і обов’язки учасників відносин у сфері житлового права, надається допомога в оформлені паспортів, документів, необхідних для працевлаштування.

Поділитися:

Дата: 03.01.2018 | 10:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога