Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Увага! Повідомлення про встановлення карантинних обмежень

Відповідно до повідомлення Головного управління Держпродспоживлужби в Херсонській області, 12.12.2017р. у тваринницькій фермі приватно-орендного сільгосппідприємства агрофірми «Мир» с. Горностаївка Новотроїцького району Херсонської області встановлено африканську чуму свиней.

Згідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, 13.12.2017р. підтверджено африканську чуму у патологічному матеріалі від свині з приватного сектору с. Торосово Захарівського району та від чотирьох диких кабанів з охото угідь Окнянського району.

Нагадуємо, що на території Миколаївської області на даний час діють два карантинні обмеження – на сміттєзвалищі м. Нова Одеса Новоодеського району та в с. Василівка Березанського району.

Застерігаємо щодо заборони закупівлі, вивезення живих тварин, продукції харчування та фуражу з територій, де введено карантинні обмеження, адже дешевизна зваблює підприємливих осіб до наживи. Крім того, в разі перебування у Вас гостів із регіонів, де встановлено діагноз на африканську чуму свиней, в тому числі з Російської Федерації та Республіки Білорусь, не використовувати для годівлі тварин відходи харчування, привезенні звідти. Благополуччя наших тварин залежить лише від нас..

В разі падежу або захворювання свиней свиней, необхідно звертатися за телефоном «гарячої лінії» Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини 2-15-87 цілодобово.

 

Снігурівське міжрайонне управління Головного

управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області


Дата: 21.12.2017 | 15:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України