Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Про пожежну безпеку виборчих дільниць

24 грудня 2017 року у Снігурівському районі будуть проведені перші вибори депутатів та голови Широківської сільської об’єднаної територіальної громади, а забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, що будуть задіяні у даних заходах є одним із пріоритетів. Саму тому не зайвим буде нагадати правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.

  • Всі особи, що беруть участь у проведенні виборчої кампанії, члени виборчої комісії, агітатори повинні бути навчені заходам пожежної безпеки і вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння.

  • Приміщення виборчої дільниці повинне бути забезпечене не менше ніж двома евакуаційними виходами з відкриванням дверей за напрямком евакуації людей з приміщення.

  • Електрична мережа освітлення зовнішньої ілюмінації і кабін для голосування повинна мати самостійні запобіжні пристрої. Освітлення в кабінах виконується за допомогою електричного кабелю або проводу з мідними жилами. З’єднання дротів виробляється за допомогою пайки, зварювання або опресування. Прокладку дротів з поліхлорвініловою ізоляцією необхідно виконувати з урахуванням захисту від механічних пошкоджень та відокремлення їх від горючих матеріалів та дерев’яних конструкцій кабінок для голосування (в гумових або ебонітових трубках).

  • До електричних дротів і освітлювальних приладів не повинні доторкатися спалимі матеріали (штори, завіси, драпірування і т.п.).

  • На випадок відключення електроживлення дільниці повинні бути обладнані переносними електричними ліхтарями.

  • Обігрів приміщень опалювальними приладами необхідно здійснювати під постійним спостереженням спеціально виділених і проінструктованих для цієї мети осіб.

  • По закінченні роботи ділянки освітлювальні й інші електричні прилади повинні виключатися у встановленому на об’єкті порядку.

  • Розташовані поблизу виборчої дільниці пожежні водойми і гідранти повинні бути в справному стані і мати покажчики їхнього місця розташування.

  • Виборчі дільниці забезпечуються вогнегасниками – по два у залі для голосуванні і по одному в інших приміщеннях. Вогнегасники встановлюються на видних і доступних місцях.

У випадку виникнення надзвичайних подій, аварійних ситуацій телефонувати до Служби порятунку за номером «101»


Дата: 21.12.2017 | 15:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України