Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про пожежну безпеку виборчих дільниць

24 грудня 2017 року у Снігурівському районі будуть проведені перші вибори депутатів та голови Широківської сільської об’єднаної територіальної громади, а забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, що будуть задіяні у даних заходах є одним із пріоритетів. Саму тому не зайвим буде нагадати правила пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях.

  • Всі особи, що беруть участь у проведенні виборчої кампанії, члени виборчої комісії, агітатори повинні бути навчені заходам пожежної безпеки і вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння.

  • Приміщення виборчої дільниці повинне бути забезпечене не менше ніж двома евакуаційними виходами з відкриванням дверей за напрямком евакуації людей з приміщення.

  • Електрична мережа освітлення зовнішньої ілюмінації і кабін для голосування повинна мати самостійні запобіжні пристрої. Освітлення в кабінах виконується за допомогою електричного кабелю або проводу з мідними жилами. З’єднання дротів виробляється за допомогою пайки, зварювання або опресування. Прокладку дротів з поліхлорвініловою ізоляцією необхідно виконувати з урахуванням захисту від механічних пошкоджень та відокремлення їх від горючих матеріалів та дерев’яних конструкцій кабінок для голосування (в гумових або ебонітових трубках).

  • До електричних дротів і освітлювальних приладів не повинні доторкатися спалимі матеріали (штори, завіси, драпірування і т.п.).

  • На випадок відключення електроживлення дільниці повинні бути обладнані переносними електричними ліхтарями.

  • Обігрів приміщень опалювальними приладами необхідно здійснювати під постійним спостереженням спеціально виділених і проінструктованих для цієї мети осіб.

  • По закінченні роботи ділянки освітлювальні й інші електричні прилади повинні виключатися у встановленому на об’єкті порядку.

  • Розташовані поблизу виборчої дільниці пожежні водойми і гідранти повинні бути в справному стані і мати покажчики їхнього місця розташування.

  • Виборчі дільниці забезпечуються вогнегасниками – по два у залі для голосуванні і по одному в інших приміщеннях. Вогнегасники встановлюються на видних і доступних місцях.

У випадку виникнення надзвичайних подій, аварійних ситуацій телефонувати до Служби порятунку за номером «101»

Поділитися:

Дата: 21.12.2017 | 15:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога