Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформація щодо проведених перевірок з дотримання протиепідемічних норм на території Снігурівського району за період з  30 листопада по 04 грудня 2020 року

Протягом цього тижня представниками Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області було проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання щодо виконання постанов Головного санітарного лікаря України, а саме:

– 11 магазинів продовольчих товарів (порушень – 2);

– 2 магазини непродовольчих товарів (порушень не виявлено);

– 2 заклади громадського харчування (порушень не виявлено);

– 3 агропродовольчих ринки (порушень не виявлено);

– 1 загальноосвітній заклад (ЗОШ) (порушень не виявлено);

– 1 заклад дошкільної освіти (ЗДО) (порушень не виявлено).

В ході проведених рейдів представниками Держпродспоживслужби проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Працівникам магазинів також нагадали про недопущення обслуговування клієнтів, які не дотримуються маскового режиму та адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, що станом на 4 грудня 2020 року у районі підтверджено 248 випадків захворювання на COVID-19, з них: 209 осіб хворіє, 38 осіб одужало від хвороби. Зафіксовано 1 летальний випадок від COVID-19.

Закликаємо мешканців Снігурівського району бути свідомими і розуміти, що  від правильного дотримання умов карантину залежить ваше здоров’я, здоров’я ваших рідних і близьких! Не забувайте одягати маски в громадських місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

Поділитися:

Дата: 04.12.2020 | 19:50


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога