Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Олександр Трайтлі провів відеоселекторну нараду з керівниками районів та головними лікарями опорних лікарень

🔺Сьогодні, 3 грудня, під головуванням заступника голови Миколаївської ОДА Олександра Трайтлі відбулася відеоселекторна нарада з керівниками районів та головними лікарями опорних закладів, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
На нараді обговорено питання про забезпеченість опорних лікарень кисневими точками і кисневими концентраторами та страхування медичних працівників, які безпосередньо задіяні до надання медичної допомоги хворим на 🦠COVID-19.
Під час наради керівники опорних закладів поінформували про стан забезпечення та графік підключення кисневих точок і придбання кисневих концентраторів.
🔸Зазначимо, що станом на 03.12.2020 забезпечення точками доступу до кисню складає – 524 одиниць, до кінця року буде створено ще 782 нових точок. Всього буде працювати 1306 точок. Також наразі медичні заклади мають 240 одиниць кисневих концентраторів, до кінця поточного року їх кількість становитиме 370 одиниць.
✍🏻Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі надав доручення якомога скоріше завершити процес облаштування та введення в експлуатацію кисневих точок, придбання й встановлення кисневих концентраторів в лікарні.
Окрім цього, Олександр Трайтлі акцентував увагу на необхідності посилення контролю за недопущенням виникнення аварійних ситуацій, які можуть призвести до відключення електропостачання в опорних лікарнях.
💬«В разі виникнення аварійної ситуації, має бути оперативно запущено дизельний генератор, що є у лікарні та своєчасно забезпечено сталу роботу апаратів штучної вентиляції легенів та кисневих концентраторів, що допомагають у лікуванні хворих на ковід. Під час ліквідації наслідків такої ситуації, ніяких похибок не має бути», – додав він.
Стосовно страхування медичних працівників майже усі мають страхування на випадок хвороби COVID 19.
Олександр Трайтлі поінформував, що на Миколаївщині розгорнуто ще додатково 🛏80 ліжок для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 або підозрою в Снігурівській центральній районній лікарні.
Враховуючи завантаженість ліжок, виділених для лікування пацієнтів з гострою респіраторною хворобою 🦠COVID-19, управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, сформовано пропозиції щодо залучення додаткових 6 закладів охорони здоров’я, в яких можливо розгорнути додаткові 850 ліжок на випадок ускладнення епідситуації із захворюваністю на COVID-19.
Зазначимо, що на сьогодні в області затверджено 18 спеціалізованих шпиталів для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим COVID-19, в яких розгорнуто 1637 ліжок.
Поділитися:

Дата: 03.12.2020 | 18:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога