Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Обговорили питання готовності до ліквідації наслідків НС під час зимового періоду

У вівторок, 24 листопада 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький провів засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі представників територіальних громад Снігурівщини, закладів охорони здоров’я, правоохоронних, рятувальних та інших служб. В ході засідання члени комісії обговорили підготовку органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, служб цивільного захисту та об’єктів життєзабезпечення району до безперебійної роботи в разі ускладнення погодних умов осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

Майже щороку виникає проблема снігових заметів на автошляхах району, коли зі «снігового полону» доводиться терміново евакуйовувати автотранспорт та людей.

Присутні члени комісії заслухали представників ОТГ щодо забезпечення паливно-мастильними, посипними матеріалами та відповідною технікою для ліквідації можливих наслідків негоди.

За результатами обговорення об’єднаним територіальним громадам Снігурівщини було запропоновано:

– поповнити матеріальний резерв необхідним запасом пального не менше 1500 л (з них 500 л наливом);

– забезпечити необхідну кількість протиожеледного матеріалу;

– підготувати автономні джерела електроживлення для безперебійної роботи  навчальних закладів;

– у термін до 1 грудня 2020 року визначити місця та підготувати до функціонування стаціонарні пункти обігріву: КНП «Снігурівська ЦРЛ», с.Широке (гуртожиток), с.Баратівка (ФАП), с.Олександрівка (ФАП), бути готовими в разі потреби розгорнути в сільських закладах охорони здоров’я, соціального обслуговування населення додаткові пункти обігріву та забезпечити їх теплими речами, продуктами.

У разі загрози сильного ускладнення погодних умов Снігурівським відділом ГУНП у Миколаївській області буде забезпечено готовність до введення тимчасових обмежень на виїзд з населених пунктів пасажирських автобусів і великогабаритного вантажного транспорту.

 

Поділитися:

Дата: 25.11.2020 | 9:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:



Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1



Безоплатна правова допомога