Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Олександр Трайтлі провів відеоселекторну нараду з керівниками районів та головними лікарями опорних закладів, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

📆Сьогодні, 24 листопада, під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Трайтлі відбулася відеоселекторна нарада з керівниками районів та головними лікарями опорних закладів, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.
На нараді були розглянуті питання забезпеченості опорних лікарень кисневими точками і кисневими концентраторами та страхування медичних працівників, які безпосередньо задіяні до надання медичної допомоги хворим на COVID-19.
✅На початку Олександр Трайтлі зазначив, що вже декілька днів поспіль спостерігається значне зростання захворюваності на COVID-19 серед жителів Миколаївської області та станом на 24 листопада виявлено 485 нових підтверджених випадків.
Він нагадав, що наразі в Миколаївській області визначено 17 закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19 або підозрою. Крім того, вже сформований резерв ще з 6 закладів, які зможуть надавати додаткову допомогу на випадок погіршення епідситуації.
🔉Олександр Трайтлі поінформував, що Урядом ведеться цілеспрямована робота по виділенню коштів на придбання кисневих концентраторів та облаштування точок кисневого доступу.
Під час наради керівники опорних закладів доповіли про стан забезпечення та графік підключення кисневих точок і придбання кисневих концентраторів та страхування медичних працівників їхніх лікарень.
За підсумками наради було надано доручення керівникам районів, де є лікарні, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19:
🔹забезпечити організацію та контроль за виконанням заходів щодо стовідсоткового додаткового добровільного страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19, на випадок інфікування коронавірусом COVID-19;

🔹 забезпечити організацію та контроль за облаштуванням централізованого підведення кисню, введенням в експлуатацію відповідного обладнання, придбанням й встановленням кисневих концентраторів та кількістю ліжок, які ними обладнані, закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19

Поділитися:

Дата: 24.11.2020 | 16:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога