Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині перевірили дотримання умов карантину вихідного дня

21 листопада 2020 року спеціалісти Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області спільно з працівниками відділу поліції та представниками райдержадміністрації з метою контролю дотримання умов карантину вихідного дня провели рейди у місті Снігурівка. Для цього було сформовано три рейдові групи.

Майже всі підприємці з розумінням поставилися до вимог «карантину вихідного дня», однак, знайшлися деякі підприємці, які відмовились зачинятись. З вищевказаними особами було проведено відповідну роботу. Рейдові групи у складі правоохоронних органів проводитимуть свою роботу всі вихідні.

Нагадаємо, з 00.00 години суботи до 00.00 години понеділка за рішенням Уряду мають бути зачинені всі заклади, крім продуктових магазинів та супермаркетів, аптек, ветаптек та заправок. Ресторани та кафе можуть працювати в режимі «на винос».

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення карантинних обмежень порушників чекає штраф від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

Поділитися:

Дата: 21.11.2020 | 14:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога