Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині відзначили День Гідності і Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.  Саме цього дня, з різницею у дев’ять років розпочалися дві революції, які змінили долю сучасної України – Помаранчева революція 2004 року та революція Гідності 2013-2014 років. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Голова райдержадміністрації Іван Зубрицький, Снігурівський міський голова Інна Бойко разом з секретарем міської ради Сергієм Верловицьким, голова райради Тетяна Мезіна та члени ГО ветеранів,  учасників АТО, матерів та дружин військовслужбовців «Разом – ми сила» хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели борцям за волю та незалежність України вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які загинули під час Революції Гідності та війни на Сході нашої держави. Також, учасники зібрання поклали квіти до могил загиблих учасників АТО.

Революція Гідності стала доленосною подією, коли українці продемонстрували свою згуртованість, патріотизм, величезне прагнення до свободи та кардинальних змін у суспільстві.

Святий обов’язок кожного українця у цей день згадати всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх когорті – герої Небесної сотні, добровольці та військовослужбовці, котрі загинули під час АТО/ООС на Сході України. Герої сьогодення віддали своє життя за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь. Вони навіки мають залишитися  у наших серцях.

Слава Україні! Вічна пам’ять героям, що полягли в боротьбі за Україну!

 

Поділитися:

Дата: 21.11.2020 | 11:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога