Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформація щодо проведених перевірок з дотримання протиепідемічних норм на території Снігурівського району за період з 09.11.2020 по 13.11.2020

Протягом цього тижня робочою групою з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району було здійснено ряд рейдових перевірок суб’єктів господарювання. Відтак, було здійснено обстеження 17-ти закладів торгівлі продуктовими, промисловими групами товарів та надання послуг:

– 12 магазинів продовольчих товарів (порушень не виявлено);

– 3 магазина промислових та господарчих товарів (1 порушення);

– 2 магазини одягу та взуття (порушень не виявлено);

– 1 оптовий магазин продовольчих товарів (порушень не виявлено).

Окрім того, представниками Держпродспоживслужби окремо було проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання щодо виконання постанов Головного санітарного лікаря України, а саме:

– 6 магазинів продовольчих товарів (порушень не виявлено);

– 1 магазину непродовольчих товарів (порушень не виявлено);

– 1 закладу громадського харчування (порушень не виявлено);

– 2 агропродовольчих ринків (порушень не виявлено);

– 3 загальноосвітніх закладів (ЗОШ) (порушень не виявлено).

Представниками робочої групи перевірялося дотримання правил використання засобів індивідуального захисту, наявність антисептиків, розмітки на підлозі для дотримання відвідувачами дистанції. Особливу увагу представники робочої групи звертали на проведення щоденного температурного скринінгу працівниками магазинів та ведення відповідних журналів. В ході проведених рейдів представниками робочої групи проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби. Працівникам магазинів також нагадали про недопущення обслуговування клієнтів, які не дотримуються маскового режиму та адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм згідно чинного законодавства.

Закликаємо мешканців Снігурівського району бути свідомими і розуміти, що  від правильного дотримання умов карантину залежить ваше здоров’я, здоров’я ваших рідних і близьких! Не забувайте одягати маски в громадських місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

Поділитися:

Дата: 13.11.2020 | 16:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога