Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький привітав працівників сільського господарства з професійним святом

У п’ятницю, 13 листопада 2020 року, очільник району Іван Зубрицький разом з головою райради Тетяною Мезіною провели зустріч з кращими працівниками сільгосппідприємств Снігурівщини з нагоди Дня працівників сільського господарства. Зустріч була проведена з дотриманням усіх протиепідемічних умов у зв’язку з карантинними обмеженнями  та неможливістю проведення масових заходів.

День працівників сільського господарства – це свято  тих, хто, не покладаючи рук,  працює у полі,  чесною самовідданою працею  творить найдорожче – хліб. Хто  взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну,  примножувати її  славу і добробут. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.
Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Звертаючись до присутніх, Іван Зубрицький висловив щиру вдячність хліборобам та механізаторам, які щоденно своєю сумлінною працею забезпечують розвиток сільського господарства району, для яких шматочок духмяного хліба  завжди  був підтвердженням святого обов’язку  перед рідною землею. Він побажав сільським трудівникам Снігурівщини  міцного здоров’я, радості, щоб  щедра осінь обдаровувала своїми плодами, приносила  в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

За вагомі трудові досягнення, високі показники у сільськогосподарському виробництві та з нагоди Дня працівників сільського господарства, від імені голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка очільник району вручив Почесну грамоту голови ОДА керівнику ПОСП «Свобода» Гошві Степану Дмитровичу.

Також, за  багаторічну, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва,  та з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства України, Почесними грамотами райдержадміністрації було нагороджено:

– ФАЛЬКА Юрія Васильовича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ф/г «НОМИРОВСЬКИЙ»;

– СЛОБОДЯНА Анатолія Миколайовича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ СП «НІБУЛОН»;

– РИЖУКА Сергія Миколайовича, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва ТОВ СГВП «СНІГУРІВСЬКЕ

 

Поділитися:

Дата: 13.11.2020 | 16:27


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога