Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Оновлена форма звітності № 10-ПОІ (річна) “Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю” та інструкція щодо її заповнення

Роботодавці під час звітування  за 2020 рік використовуватимуть оновлену форму звітності № 10-ПОІ (річна) “Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю” та інструкція щодо її заповнення.

Зміни запроваджує наказ Мінсоцполітики від 27.08.2020 р. № 591.

Підприємства, установи, організації, у т.ч. підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізособи, що використовують найману працю, подають відділенню Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням звіт не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним.

У формі звіту змінили розділ «Кількість працівників та фонд оплати праці», де щодо кількості працівників ураховується розподіл за статтю (жінки та чоловіки), місцем проживання (місто або сільські населені пункти та селища міського типу), віком (від 18 до 35 років, від 35 до 60 років, понад 60 років).

До того ж потрібно буде зазначати (за наявності) ознаки неприбутковості, а також форми фінансування.

Звіт підписуватимуть керівник і головбух (за наявності такої посади). У звіті чітко та розбірливо має бути заповнено всі графи та рядки. Замість відсутніх даних проставляється прочерк. Виправлення підтверджує підпис керівника.

 

Завідувач сектору соціального обслуговування та

реабілітації  Світлана ДІДИК

Поділитися:

Дата: 10.11.2020 | 14:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога