Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформація щодо проведених перевірок з дотримання протиепідемічних норм на території Снігурівського району за період з 26 по 30 жовтня 2020 року

Протягом цього тижня робочою групою з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району було здійснено ряд рейдових перевірок суб’єктів господарювання. Відтак, було здійснено обстеження 20-ти закладів торгівлі продуктовими, промисловими групами товарів, лікарських засобів, зоотоварів та надання послуг:

– 9 магазинів продовольчих товарів (2 порушення);

– 3 магазина промислових та господарських товарів (2 порушення);

– 1 магазин зоотоварів;

– 1 аптека;

– 2 перукарні (1 порушення);

– 1 магазин одягу та взуття (1 порушення);

– 1 магазин меблів;

– 1 відділення «Нової Пошти»;

– 1 відділення «Ощадбанку».

Окрім того, представниками Держпродспоживслужби окремо було проведено санітарно-епідеміологічні обстеження суб’єктів господарювання щодо виконання Постанов Головного санітарного лікаря України, а саме: магазинів продовольчих товарів – 10 (порушень – 3), магазинів промислових товарів – 1 (порушень не виявлено), агропродовольчий ринок – 3 (порушень не виявлено).

Представниками робочої групи перевірялося дотримання правил використання засобів індивідуального захисту, наявність антисептиків, розмітки на підлозі для дотримання відвідувачами дистанції. Особливу увагу представники робочої групи звертали на проведення щоденного температурного скринінгу працівниками магазинів та ведення відповідних журналів. В ході проведених рейдів представниками робочої групи проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Працівникам магазинів також нагадали про недопущення обслуговування клієнтів, які не дотримуються маскового режиму та адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, що станом на 30 жовтня 2020 року у районі підтверджено 75 випадків захворювання на COVID-19, з них: 70 осіб хворіє, 4 особи одужало від хвороби. Зафіксовано 1 летальний випадок від COVID-19.

Закликаємо мешканців Снігурівського району бути свідомими і розуміти, що  від правильного дотримання умов карантину залежить ваше здоров’я, здоров’я ваших рідних і близьких! Не забувайте одягати маски в громадських місцях і транспорті, користуватись антисептиками та дотримуватись соціальної дистанції.

Поділитися:

Дата: 30.10.2020 | 19:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога