Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В РДА обговорили питання підготовки до місцевих виборів

Днями, голова РДА Іван Зубрицький провів нараду з питань підготовки проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на території Снігурівського району за участі представників об’єднаних територіальних громад, правоохоронних органів та рятувальної служби.

Присутні на нараді представники ОТГ доповіли про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць на ввірених територіях. За наявною інформацією, територіальні виборчі комісії забезпечені засобами захисту та дезінфекційними засобами, проте, не в достатній кількості.

Очільник району Іван Зубрицький акцентував увагу присутніх представників ОТГ на необхідності забезпечення виборчих дільниць додатковими засобами індивідуального захисту та антисептиками. Наголосив на необхідності дотримання всіх протиепідемічних заходів на дільничках відповідно до  Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого Урядом.

Представники Снігурівського ВП ГУНП доповіли, що поліцією буде обов’язково забезпечено громадський порядок під час виборчого процесу, безпеку виборців і членів виборчих комісій, охорону виборчих бюлетенів та виборчої документації на кожній дільниці. У свою чергу, рятувальними службами будуть вжиті заходи протипожежної безпеки в населених пунктах області та в приміщеннях, які використовуються відповідними виборчими комісіями. СБУ та прокуратура в день голосування будуть переведені у режим готовності.

 

Поділитися:

Дата: 15.10.2020 | 20:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога