Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині тривають перевірки суб’єктів господарювання на предмет порушення протиепідемічних норм

Протягом цього тижня робочою групою з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району було здійснено ряд рейдових перевірок суб’єктів господарювання. Відтак, було здійснено обстеження 15-ти закладів торгівлі продуктовими та промисловими групами товарів та місцевого ринку. Окрім того, представниками Держпродспоживслужби окремо було здійснено перевірку ще 14-ти суб’єктів господарювання:

– 6-ти магазинів продовольчих товарів;

– 1 магазину непродовольчих товарів;

– 2 агропродовольчих ринків;

– 5 загальноосвітніх навчальних закладів.

Представниками робочої групи перевірялося дотримання правил використання засобів індивідуального захисту, наявність антисептиків, розмітки на підлозі для дотримання відвідувачами дистанції. Особливу увагу представники робочої групи звертали на проведення щоденного температурного скринінгу працівниками магазинів та ведення відповідних журналів. В ході проведених рейдів представниками робочої групи проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби. Працівникам магазинів також нагадали про недопущення обслуговування клієнтів, які не дотримуються маскового режиму та адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, що за інформацією Миколаївського обласного штабу з ліквідації наслідків НС за останню добу на території Снігурівського району було зафіксовано 5 випадків захворювання на COVID-19. Таким чином, станом на 9 жовтня 2020 року на території району було зафіксовано 15 випадків захворювання, з числа яких 4 особи одужали, 10 осіб хворіють та 1 летальний випадок.

Поділитися:

Дата: 09.10.2020 | 23:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога