Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Маємо не допустити виходу Снігурівщини із «зеленої зони»”, – Іван Зубрицький

Про це зазначив голова райдержадміністрації Іван Зубрицький в ході чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 9 жовтня 2020 року в райдержадміністрації. На порядку денному розглядалося питання вжиття заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території  Снігурівського району.

На початку обговорення, очільник району наголосив на тому, що з урахуванням погіршення епідемічної ситуації у Миколаївській області та Снігурівському районі робоча група з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району тепер має працювати щоденно.

“Необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання. В разі виявлення повторних випадків нехтування ними протиепідемічних норм, необхідно використовувати усі важелі впливу для притягнення порушників до відповідальності згідно чинного законодавства. Маємо не допустити виходу Снігурівщини із «зеленої зони», – підкреслив Іван Зубрицький.

За результатами доповідей комісія вирішила доручити керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад, сільським головам, керівникам підприємств, установ і організацій проводити профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з підлеглими  працівниками стосовно можливих наслідків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Також, комісією було прийнято рішення проводити щоденне інформування населення через засоби масової інформації про епідеміологічну ситуацію щодо поширення COVID-19 на території району та необхідності дотримання карантинних заходів, соціальної дистанції в громадських місцях та транспорті.

Органам місцевого самоврядування було рекомендовано на час дії карантинних обмежень утриматись від проведення масових заходів, святкувань із великою скупченістю людей на підпорядкованих адміністративних територіях та вжити вичерпних заходів щодо додаткового фінансування дошкільних, загальноосвітніх закладів освіти для забезпечення їх у повному обсязі засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами та антисептиками.

 

Поділитися:

Дата: 09.10.2020 | 22:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога