Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці привітали колектив редакції місцевої газети з 90-річним ювілеєм та відкрили пам’ятний знак “Стіл журналіста”

Народження чергового номеру — це важка праця журналістів і всього редакційного колективу. За цим стоїть чіткий ритм, терміновість завдань, безсонні ночі, нагальні повідомлення в номер, залізна обмеженість часу, пошук думки та політ фантазій колективу редакції газети “Вісті Снігурівщини”.

У четвер, 8 жовтня 2020 року, біля приміщення редакції газети “Вісті Снігурівщини” відбулися урочисті заходи з нагоди 90-річного ювілею видання. Участь у заходах брали представники обласної ради, районної та міської влади, ветерани та журналісти редакції, мешканці міста.

Розпочинаючи свій виступ, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький звернув увагу присутніх на дотримання карантинних заходів, маскового режиму та дистанції, аби кожен беріг своє здоров’я та поважав інших.

“Сьогодні ми відзначаємо ювілей газети “Вісті Снігурівщини”. Саме в цей день — 8 жовтня 1930 року бере початок перше видання газети. Йшли роки, газета змінювала назви, але її статті ніколи не втрачали актуальності і гостроти. Адже колектив газети завжди тримав руку на пульсі суспільно-політичного життя району. Я вітаю колектив редакції газети “Вісті Снігурівщини” з ювілеєм, бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, вдячного читача а також те, без чого газета не може бути незалежною – фінансової стабільності. Зі святом вас!” – зазначив очільник району.

За активну участь у громадсько-політичному житті району, вагомий внесок у забезпечення інформування населення та високі творчі здобутки, Почесною грамотою райдержадміністрації Іван Зубрицький нагородив трудовий колектив редакції. За високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 90-річчя заснування громадсько-політичної газети “Вісті Снігурівщини” Почесною грамотою було нагороджено кореспондента редакції газети Юлію Гриненко.

Зі словами привітання до колективу редакції також звернулись депутат обласної ради Володимир Фроленко, голова районної ради Тетяна Мезіна, Снігурівський міський голова Леонід Голобля, голова Широківської ОТГ Сергій Пересунько та начальник Снігурівського відділу поліції ГУНП Олег Цуріков, які вручили журналістам видання грамоти та приємні подарунки.

Під час заходу відбулось урочисте відкриття пам’ятного знаку “Стіл журналіста”, присвячений 90-річному ювілею газети “Вісті Снігурівщини”, який стане ще одною окрасою нашого міста та гарною історичною пам’яткою.

Присутніх також порадували своїми запальними піснями вокальні колективи Будинку культури, гурт «Озеряни» та виступи зразкового ансамблю сучасного танцю “Барви”.

На сьогоднішній день тираж газети “Вісті Снігурівщини” один із найвищих серед “районок”. Завдання редакції залишається незмінним: інформувати людей про життя громади. Видання намагається об’єктивно висвітлювати усі явища суспільного і політичного життя нашого міста, району, прислухається і до думки читачів. Зі шпальт снігурівчани дізнаються про важливі події, радіють перемогам наших земляків і черпають багато цікавого та корисного.

Ми щиро бажаємо виданню і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення та невпинного руху вперед.

 

Поділитися:

Дата: 08.10.2020 | 21:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога