Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Звернення голови Снігурівської райдержадміністрації Івана Зубрицького

Шановні мешканці Снігурівщини!

Ситуація з поширенням та наслідками коронавірусної інфекції щодня погіршується. Показники захворюваності стрімко зростають і ледве не щодня в Україні фіксують нові антирекорди захворювання на COVID-19. На жаль, як і показники смертності. Частина Миколаївської області вже в «помаранчевій» зоні небезпеки поширення хвороби. Ще частина – в «жовтій». Наш район поки знаходиться в «зеленій» зоні, але, як бачимо, кількість хворих на Снігурівщині все ж поступово збільшується. Найстрашніше те, що нехтування карантинними нормами може стати серйозними передумовами для виходу із безпечної зони та введення подальших обмежень.

З похолоданням, разом із ГРВІ можемо отримати серйозний спалах небезпечного захворювання COVID-19. Тому реагувати маємо вже зараз.

Окремо хочу звернутися до суб’єктів господарювання району: час для “останніх” попереджень та умовляння користуватись масками чи антисептиками минув. За дотриманням або ігноруванням карантинних заходів стоїть людське життя. Життя кожного з нас. Для тих, хто буде нехтувати цим – чекає справедливе покарання в рамках чинного законодавства. Відповідне доручення вже надано робочій групі з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району.

Маємо жорстко дотримуватися правил, щоб запобігти погіршенню ситуації. Вони не змінились і залишаються таким ж простими та дієвими:

– носити маски в магазинах, установах, організаціях, усіх громадських місцях, транспорті та в інших точках скупчення людей;

– маска повинна щільно закривати рот і ніс;

– постійно мити руки та обробляти їх антисептиками;

– дотримуватися соціальної дистанції у півтора метри;

– турбуватися про укріплення свого здоров’я та підвищення імунітету;

– уникати відвідування без особливих потреб регіонів «червоної зони».

Вкотре закликаю жителів району не випробовувати долю і дотримуватись протиепідемічних заходів, щоб убезпечитись від захворювання та поширення COVID-19. З огляду на сьогоднішні реалії це в першу чергу є необхідністю для самозахисту та захисту своїх рідних і близьких від небезпечного захворювання. Нам необхідно усім разом зробити так, щоб Снігурівщина і надалі залишалася в безпечній “зеленій зоні”. Але це залежить від кожного з нас.

Бережіть себе та своїх близьких!

 

Поділитися:

Дата: 08.10.2020 | 15:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога