Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині знайдено двох зниклих дітей

07.10.2020 року на лінію «102» надійшло повідомлення, що дві дівчинки з різних родин зникли та не ночували з 6 на 7 жовтня вдома.

Завдяки тісній співпраці  т. в. о. старшого інспектора ювенальної превенції Снігурівського ВП ГУНП в Миколаївській області Анни  Дмитрієвої та спеціалістів служби у справах дітей, діти швидко знайдені в іншому селі та повернуті додому.

В ході операції з дітьми проведено роботу з метою з’ясування обставин залишення дітьми домівок. У відношенні дітей вчинення протиправних дій не допущено.

З батьками проведено профілактичні бесіди та офіційно попереджено про відповідальність за невиконання своїх батьківських обов’язків. На одну з мам складено протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та попередження про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

Поділитися:

Дата: 08.10.2020 | 9:31


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога