Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині тривають рейдові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів

У п’ятницю, 2 жовтня 2020 року, представники робочої групи з контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району у складі працівників РДА, відділу поліції та міжрайонного управління Держпродспоживслужби здійснили рейд по закладам торгівлі продуктовими та промисловими групами товарів, громадського харчування та на місцеву автостанцію міста Снігурівка.

Представники робочої групи черговий раз перевірили дотримання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів (використання персоналом та їх клієнтами засобів індивідуального захисту, забезпечення дезінфекційними засобами, масками, наявність інформації стосовно встановлених обмежень для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 тощо).

Представниками робочої групи також було проведено роз’яснювальну роботу щодо безумовного дотримання протиепідемічних заходів, встановлених постановами головного державного санітарного лікаря України. Перевірки тривають.

Нагадаємо, що вчора на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відповідно прийнятого рішення до помаранчевого рівня віднесено м.Миколаїв. Снігурівський район поки залишається в “зеленій зоні”.

Шановні снігурівчани! Жодні протиепідемічні заходи і обмеження не допоможуть, якщо їх ігнорувати! Вкотре закликаємо жителів району не випробовувати удачу і дотримуватись протиепідемічних заходів, щоб убезпечитись від захворювання та поширення COVID-19. Дотримуйтесь маскового режиму у людних місцях, магазинах, установах та громадському транспорті, користуйтесь антисептиками. З огляду на сьогоднішні реалії це в першу чергу є необхідністю для самозахисту та захисту своїх рідних і близьких від небезпечного захворювання, а також для того, щоб Снігурівщина і надалі залишалася в “зеленій зоні”. Бережіть себе та своїх близьких!

 

Поділитися:

Дата: 02.10.2020 | 15:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога