Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці провели навчальний семінар з питань цивільного захисту та пожежної безпеки

У четвер, 1 жовтня 2020 року, в приміщенні Снігурівського будинку культури відбулося навчання посадових осіб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та посадових осіб потенційно небезпечних об’єктів, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту та протипожежної безпеки. Відкрив навчальний семінар голова райдержадміністрації Іван Зубрицький. У семінарі також взяли участь заступник голови РДА Ігор Карпєєв та перший заступник Снігурівського міського голови Олександр Дубінін. Навчання проводив викладач курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Вадим Кадимський.

Слухачі були ознайомлені з основними законодавчими актами у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки, а саме Кодексом цивільного захисту України, основними законодавчим актами, які необхідні у рамках планування евакуаційних заходів, з основами функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту України. Вагому увагу було приділено рекомендаціям щодо вироблення алгоритмів практичних дій керівників, персоналу при виникненні надзвичайних подій в установах, організаціях та на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Під час навчання слухачі отримали важливі рекомендації, які допоможуть їм орієнтуватися в питаннях проведення заходів запобігання надзвичайних ситуацій та отримають відповідні посвідчення.

Поділитися:

Дата: 01.10.2020 | 20:59


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога