Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Бібліотека – це храм книги та культурної спадщини нашої держави”, – Іван Зубрицький

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди сьогодні у читальному залі бібліотеки Юріївської філії Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися ті, для кого це свято є професійним. Привітати бібліотекарів зі святом завітали голова райдержадміністрації Іван Зубрицький, голова райради Тетяна Мезіна, Снігурівський міський голова Леонід Голобля, в.о.старости Афанасіївського старостинського округу Василь Хомко та директор Снігурівської ЦБС Аліса Косєй.

Вітаючи бібліотекарів, очільник району Іван Зубрицький зауважив, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності.

“Бібліотека – це храм книги та культурної спадщини нашої держави. А ви, працівники бібліотек — є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу. Ви допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. З нагоди вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, радості, добра і нових успіхів та звершень у вашій благородній просвітницькій справі”, — зазначив Іван Зубрицький.

Також, щирі слова привітання висловили міський голова Леонід Голобля, голова райради Тетяна Мезіна та в.о.старости Афанасіївського старостинського округу Василь Хомко.

Кращих бібліотекарів району було нагороджено почесними грамотами за вагомий особистий внесок у встановлення та зміцнення бібліотечної системи, сумлінну й наполегливу працю, добросовісне виконання своїх службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

Директор Снігурівської ЦБС Аліса Косєй висловила подяку всім, хто присвятив своє життя бібліотечній справі, за сумлінну працю, за серйозність та натхненність, з якою підходять бібліотекарі до виконання своєї справи.

На завершення, для присутніх звучали музичні вітання і танцювальні виступи від місцевих творчих колективів.

Поділитися:

Дата: 30.09.2020 | 15:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога