Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Бережемо пам’ять заради майбутнього», – Олександр Стаднік

Сьогодні з таким закликом до громади Миколаївщини звернувся голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік на своїй сторінці в Фейсбук у зв’язку із 79-ми роковинами однієї з найстрашніших сторінок в історії людства – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві, вчинених нацистами у сорокові роки минулого століття.

«Бабин Яр став одним із символів жахливого періоду Голокосту на території України, періоду панування тоталітарної влади, яка поширювала ідеї знищення людей за ознаками расової, етнічної, релігійної, культурної та класової приналежності. Результатами цих ідей були тисячі розстріляних та масові братські могили.

Такі скорботні події живуть поза межами якогось часу, як і біль від втрати. Ми маємо пам’ятати наскільки сильною буває пропаганда спотвореного світогляду в руках диктатора та як ідеологія ксенофобії та расизму можуть поставити найдорожчий дар від Бога – людське життя – на карту політичних амбіцій.

Скорботні дні потрібні для вшанування пам’яті жертв та учасників, для навчання на минулих помилках, аби в ніякому разі не допустити таких страшних злочинів в теперішньому та майбутньому. Бережемо пам’ять заради майбутнього», – звернувся до усіх очільник області.

Поділитися:

Дата: 29.09.2020 | 11:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога