Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині перевірили організацію та виконання протиепідемічних заходів в закладах освіти

Відповідно до  розпорядження Снігурівської райдержадміністрації Івана Зубрицького  у період з 21 по 25 вересня 2020 року була здійснена перевірка  організації та виконання протиепідемічних заходів в закладах загальної середньої освіти Снігурівського району. До складу комісії увійшли представники відділу освіти РДА, Снігурівської райдержадміністрації та Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Перевіркою були охоплені Киселівський, Новокиївський, Олександрівський, Центральний заклади I-III ступенів, Знам’янський I-II ступенів, Вавилівський заклад I ступеню, Любомирівський НВК, Снігурівський I-III ступенів (опорна школа) з філіями (Юріївський НВК, Нововасилівський, Кобзарцівський заклади I-II ступенів, №2- I ступеню).

Члени комісії відмітили високу виконавську дисципліну директорів шкіл, глибоке розуміння небезпеки ситуації із захворюванням на COVID-19 та власної відповідальності.

У кожному навчальному закладі  наказом  призначена  відповідальна особа за організацію роботи в умовах адаптивного карантину.

Допуск до роботи персоналу закладів освіти здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту після проведення термометрії безконтактним термометром. Усі працівники мають маски з розрахунку одна на 3 години роботи.

Адміністрації  ЗЗСО  провели  роз’яснювальну роботу  з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби  (COVID-19), розробили та затвердили рішеннями педагогічних рад алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з реєстрацією випадків захворювання на COVID-19.

Керівники освітніх закладів створили необхідні умови для дотримання працівниками та учнями правил особистої гігієни, організували централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери, розробили маршрути руху в приміщеннях та розмітки на підлозі.

За можливості проводяться заняття з окремих предметів на відкритому повітрі. Комісія перевірила також виконання вимог до організації харчування. Приємно, що в усіх закладах освіти працівники їдальні дотримуються правил гігієни, санітарії, відповідально ставляться до виконання своїх посадових обов’язків.

Л.Майборода, фельдшер санітарного відділу Держпродспоживслужби,  провела навчання з працівниками харчоблоків щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації, а також проконтролювала виконання цих вимог та вимог до транспорту, який перевозить дітей та працівників до закладу освіти.

Комісія встановила, що порушень вимог законодавства під час збору інформації  в закладах освіти  виявлено не було.

Поділитися:

Дата: 25.09.2020 | 18:55


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

41

Всього одужало

4

Всього хворіє

36

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога