Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

36 млн грн виділено з обласного бюджету на придбання лікарських засобів, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів

Під час онлайн-брифінгу в. о. заступника начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації – начальника відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Галина Федоренко розповіла про те, що на придбання лікарських засобів, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів з обласного бюджету було виділено понад 💰36 млн грн, з яких майже 6 млн грн передано у вигляді субвенцій до адміністративно-територіальних одиниць області.

📌«Заклади охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19 або з підозрою на COVID-1 забезпечені лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами індивідуального захисту та дезинфікуючими засобами відповідно до стандартів наказу МОЗ України № 2122», – повідомила Галина Федорова. Вона зазначила, що Миколаївська область забезпечена обладнанням на 84 %, засобами індивідуального захисту область забезпечена на 77 %, в той час коли по Україні на 69 % і забезпеченість медичним персоналом в області складає 76 %.

Щодо захворюваності на 🦠COVID-19 у медичних працівників закладів охорони здоров’я Миколаївської області вона поінформувала, що станом на 24 вересня зареєстровано 188 випадків. Всі ці випадки розслідуються фахівцями Держпраці, у 27 випадках доведено, що захворювання здобуте при виконанні професійних обов’язків, а решта випадків знаходяться на стадії розгляду.

Галина Федорова звернула увагу на те, що 💊медична допомога хворим на коронавірусну хворобу COVID-19 у закладах охорони здоров’я Миколаївської області надається відповідно до стандартів наказу МОЗ України № 2122. Цей наказ було доведено до всіх керівників закладів і його вже почали виконувати.

Поділитися:

Дата: 25.09.2020 | 13:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога