Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці відзначили День партизанської слави

Щорічно, 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистськими загарбниками в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Крізь біль і сльози, холод і голод вони, герої нашої історії, вперто йшли до перемоги, не впали на коліна перед грізним ворогом.

У вівторок, 22 вересня 2020 року, у місті Снігурівка відбувся мітинг-реквієм і церемонія покладання квітів до Стели загиблим воїнам-снігурівчанам у Другій Світовій війні з нагоди Дня партизанської слави. Участь у заходах взяли керівництво району та міста, представники ветеранських організацій та громадськість міста. Присутні вшанували пам’ять всіх полеглих визволителів Снігурівщини та України хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Під час Другої Світової війни на території нашої країни налічувалося більше 1 мільйона людей, які були учасниками партизанського руху. Всі вони входили до партизанських загонів і наносили дуже болючі удари військам ворога.

Навесні 1942 року в Снігурівці почала діяти підпільно-патріотична група імені 25-річчя Жовтня під керівництвом Авраменка О.П. З липня того ж року була створена підпільна організація «Чорноморець». З Березнегувато-Снігурівським підпіллям підтримувала зв’язок розвідка 3-го Українського фронту. 2 лютого 1944 року була висаджена група парашутистів з 6-ти чоловік для об’єднаних дій з партизанами. Дяльність Снігурівських підпільних патріотичних груп і організацій відіграла велику роль в успішному проведенні Березнегувато-Снігурівської операції по звільненню рідного краю від фашистів. За активну участь в партизанському русі в роки окупації 26 земляків-снігурівчан нагороджено бойовими медалями.

Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої Світової війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Перемоги над фашистами та їх союзниками.

Вже 75 років минуло від Дня Перемоги… Героїчний подвиг українських партизанів у Другій світовій війні назавжди залишиться в народній пам’яті, бо не маємо права забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму.

Слава їм, вічна і світла пам’ять!

Поділитися:

Дата: 22.09.2020 | 9:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога