Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Уповноважений Президента з прав дитини відвідав Миколаївщину

Під час робочої поїздки до Миколаївської області уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба разом з представниками Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки обговорив з керівництвом області та очільниками ОТГ питання захисту прав дітей.

Йшлося про реалізацію державної політики у сфері охорони дитинства в умовах децентралізації, зокрема щодо повноважень та відповідальності органів місцевого самоврядування за забезпечення права дитини на сімейне виховання, якісну й доступну освіту та соціальні послуги.

Уповноважений презентував результати моніторингу впровадження реформи деінституціалізації в області та наголосив, що вона є незворотною.

«Ми маємо поступово перейти від системи утримання та виховання дитини в інтернаті до реалізації права дитини на сім’ю та розвитку якісних медичних, освітніх і соціальних послуг у громаді. При цьому підвищити доступність та якість спеціальної та інклюзивної освіти. У реформі мають бути враховані інтереси кожної дитини», – наголосив Микола Кулеба.

Заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі відзначив важливість перебування дітей у сім’ї разом з батьками, щоб вони відчували їхнє тепло та домашній затишок.

«Реформа деінституціалізації складна, але ми зробимо все, щоб втілити її у життя», – зауважив Олександр Трайтлі.

Під час поїздки Микола Кулеба відвідав центр соціально-психологічної реабілітації та перевірив умови перебування в ньому дітей під час пандемії.

Також уповноважений відвідав обласний будинок дитини та поспілкувався з керівництвом щодо трансформації закладу.

На сьогодні в будинку дитини вже є відділення реабілітації, де діти можуть перебувати разом з батьками, а також розроблений план трансформації в заклад реабілітації та паліативної допомоги дітям.

Поділитися:

Дата: 18.09.2020 | 15:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога