Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Професійне орієнтування для неповнолітніх

 

Вересень – початок осіні та початок нового навчального року в учнів та студентів. Випускники шкіл починають опановувати обрані ними професії в професійних ліцеях, коледжах та університетах, дехто обирав свій майбутній фах за здібностями, хтось по бажанню, а деякі пішли навчатись за вказівкою батьків. Обрати правильну кваліфікацію –  обрати своє життя, адже є дуже багато прикладів того, що колишній випускник школи  обрав професію лікаря і жодного дня не пропрацював в лікарні, а став відомим співаком. Саме тому дуже важливо щоб при виборі майбутнього фаху колишні школярі рівнялись не тільки на бажання, але і на здібності, з цією метою провідним інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Селівановою Оленою для неповнолітніх суб’єктів пробації було організовано зустріч з начальником відділу активної підтримки безробітніх Снігурівської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Хижняк Оленою Вікторівною.

Під час  заходу Хижняк Олена Вікторівна провела цікаве тестування з професійної орієнтації, яке виявило здібності неповнолітніх до обраних ними професій і підтвердило обрані ними спеціальності,  також вона донесла інформацію щодо особливостей працевлаштування неповнолітніх, їх права та обов’язки під час роботи.

Дана зустріч пройшла продуктивно для неповнолітніх та їх батьків. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з центром зайнятості, органом пробації та клієнтами пробації.

 

Старший інспектор Снігурівського РС

Тетяна КИРИЙЧУК

Поділитися:

Дата: 17.09.2020 | 10:26


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога