Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Олександр Трайтлі провів нараду про вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

У середу, 09 вересня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі провів 🖥 відеоселекторну нараду з головами райдержадміністрацій, міськими (міст обласного значення) головами, головами об’єднаних територіальних громад, під час якої розглянулися питання про вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу 🦠 COVID-19.
✔️У нараді взяли участь начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Лариса Бурденко, директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва, директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Олена Удовиченко та перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.
На початку наради Олександр Трайтлі акцентував увагу присутніх на тому, що темпи 📈 приросту захворюваності в Миколаївській області не зменшуються і це може призвести до того, що всі регіони із зеленої зони перейдуть до жовтої, а ті хто в жовтій зоні будуть в помаранчевій.
🔊 «Всі ті наші доручення, які ми попередньо з вами узгоджували про заходи боротьби з поширенням коронавірусної хвороби, продовжуйте активно тримати на контролі», – зазначив він.
За дорученням Прем’єр-міністра розпочинаються перевірки шкіл по всій 🇺🇦 Україні. У зв’язку з цим, вчора, заступник голови облдержадміністрації підписав доручення щодо перевірки керівництвом всіх шкіл на Миколаївщині. «Згідно з цим дорученням вам необхідно до 30 вересня провести перевірки по всіх ваших закладах на дотримання постанови Головного державного санітарного лікаря України про дотримання закладами освіти всіх карантинних вимог», – звернувся Олександр Трайтлі до учасників наради.
Щодо проведення різних культурно-масових святкувань він зазначив, що потрібно мінімізувати кількість таких заходів, навіть тим, хто зараз знаходиться в 🟢 зеленій зоні.
Лариса Бурденко відмітила, що навчальний процес тільки почався, але вже є випадки захворювань і в ході епідрозслідування визначаються контактні та направляються на самоізоляцію. Під час епідобстежень було встановлено, що в багатьох випадках причиною стало недотримання 😷 карантинних вимог. Вона зауважила, що під час святкових лінійок, посадок, видачі книжок елементарні заходи захисту не були використані, що і призвело до сьогоднішньої ситуації в навчальних закладах.
Щодо перевірок шкіл, то вона повідомила, що треба утворити відповідні комісії. «Ще раз пройдіться по виконанню постанови, подивіться, що треба зробити. Тому що, на жаль, коли вже є випадки і Держпродспоживслужба виходить на перевірку, то тут уже будуть інші заходи і санкції»,- зазначила Лариса Бурденко.
✏️ Інформуючи присутніх про те, який порядок визначення, хто йде на самоізоляцію у разі виявлення випадку захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, вона повідомила, що це рішення приймає не райдержадміністрація, не керівник закладу, адже рішення кого відправити на самоізоляцію приймає тільки представник МОЗ, в даному випадку це лабораторний центр після відпрацювання епідеміологів.
Поділитися:

Дата: 10.09.2020 | 12:55


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога