Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Тетяна Стахевич провела відеоселекторну нараду з питань децентралізації влади в частині формування нової РДА на території Баштанського району

За дорученням голови облдержадміністрації Олександра Стадніка продовжується робота щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань нового адміністративно-територіального устрою, функцій та повноважень майбутніх спроможних територіальних громад на новій територіальній основі.
Сьогодні, 04 вересня, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич провела 🖥 відеоселекторну нараду з представниками новоствореного Баштанського району з питань децентралізації влади в частині формування райдержадміністрації на території району.
✔️ У нараді взяли участь заступник директора економічного розвитку та регіональної політики ОДА Оксана Гейко, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Єльчієва, директор департаменту освіти і науки ОДА Олена Удовиченко та начальник КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради Оксана Баланська.
На початку зустрічі Тетяна Стахевич нагадала, що в Україні розпочався один із важливіших етапів реформи децентралізації. Верховною Радою🇺🇦 України 17 липня 2020 року прийнято постанову «Про утворення та ліквідацію районів» за № 807-IX, якою ліквідовано 490 старих районів і утворено 136 нових.
До складу новоствореного Баштанського району увійшли чотири райони: Березнегуватський, Казанківський, Новобузький та Снігурівський, на території яких буде створено 12 об’єднаних територіальних громад (ОТГ).
Заступник голови облдержадміністрації зазначила, що після виборів 25 жовтня 2020 року та з нового бюджетного періоду всі громади матимуть однакові повноваження та ресурси.
🔊 «Позавчора відбувся селектор з Міністерством фінансів України на якому повідомили, що вносяться зміни до бюджетного кодексу і згідно адміністративно-територіальному устрою з 01 січня 2021 року усі ОТГ переходять на прямі міжбюджетні відносини з Міністерством фінансів України», – зазначила Тетяна Стахевич.
Тетяна Стахевич також акцентувала увагу на необхідності активізації роботи по розробці Стратегії територіальних громад, які сформуються після 25 жовтня 2020 року згідно з затвердженої Державної стратегії регіонального розвитку на 2021—2027 роки та Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2027 року.
✔️ Крім того, Тетяна Стахевич ознайомила присутніх з вимогами до підготовки проєктів, які будуть реалізовані в рамках Національної програми, ініційованої Президентом України, «Велике будівництво» на території Баштанського району.
Керівники та заступники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, ознайомили присутніх з основними змінами, які будуть відбуватись в сфері соціального захисту населення, охорони здоров’я та розповіли про функції та повноваження органів місцевого самоврядування в сфері освіти.
У ході наради було доручено головам РДА та ОТГ:
🔸проводити інформаційну кампанію із зазначених на нараді питань;
🔸переглянути та доопрацювати проєкти, які будуть фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2021 році та в рамках національної програми “Велике будівництво”;
🔸активізувати роботу щодо створення системи надання соціальних послуг на території громад.
Наприкінці зустрічі Тетяна Стахевич наголосила, що децентралізація – це реформа, яка об’єднала зусилля Президента, місцевого самоврядування, парламенту та уряду і досягнути результату, отримавши нову європейську систему адміністративно-територіального устрою, можливо тільки об’єднавши зусилля. Вона запевнила присутніх, що зі свого боку облдержадміністрація гарантує всебічну організаційну підтримку та інформаційно-просвітницьке сприяння органам місцевого самоврядування з метою реалізації регіональної політики та впровадження реформи децентралізації.
Поділитися:

Дата: 04.09.2020 | 17:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога