Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Повідомлення про фальсифікацію рибної продукції

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє наступне. Відповідно до листа Держпродспоживслужби від 27.08.2020 № 14- 14/1/4876 «Щодо фальсифікації рибної продукції», під час розслідування двох випадків захворювання на ботулізм з трьома постраждалими (хворі зареєстровані у Харківській та Луганській областях), які пов’язані з вживанням риби в’яленої (лящ) у серпні поточного року встановлено, що відповідно до представлених документів постачальником рибної продукції операторам ринку є ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, який зареєстрований у м. Київ.

Водночас, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби надав декларації виробника ФОП Цирковнюка А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вул. Чкалова, 1Б, с Луб’янка, Бородянський район, Київська область. Відповідно до письмового пояснення ФОП Цирковнюка А.О., декларації, які видає він, відмінні від тих, що були надані ФОП Шипко Я.В. (зразки декларацій додаються), крім того з даним контрагентом він ніколи не співпрацював. Згідно наданих пояснень, даний суб’єкт господарювання не виробляв ляща в’яленого протягом червня-липня поточного року. Таким чином, це вказує на можливу підробку документів щодо походження рибної продукції.

На підставі вищезазначеного та з метою недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації, щодо захворюваності на ботулізм, керуючись законами України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров`я та благополуччя тварин» оператори ринку забов`язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров`я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

В разі виявлення вищезазначеної продукції просимо негайно повідомляти відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за тел. 05162 2 14 56, 0982278017.

 

Поділитися:

Дата: 04.09.2020 | 14:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога