Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

УСЗН інформує: З 01 ВЕРЕСНЯ 2020 РОКУ ПІДВИЩУЄТЬСЯ РОЗМІР ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

З метою покращення якості життя громадян за рахунок підняття рівня доходів працюючого населення Президентом України Володимиром Зеленським  ініційовано поетапне збільшення розміру мінімальної заробітної плати.

25 серпня 2020 року Верховна Рада України підтримала в цілому ініційований Президентом України проект Закону України « Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», яким передбачено поетапне збільшення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 1 вересня у місячному розмірі 5000 гривень, у погодинному розмірі 29,20 гривень.

26 серпня 2020 року  Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 750 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери», якою зобов’язав керівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери забезпечити:

внесення змін до  штатного розпису установ, закладів та організацій з урахуванням нових розмірів посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати), визначених підпунктами 1 і 2 пункту 1 цієї постанови;

диференціацію заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної у межах фонду оплати праці, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи.

Додаткові видатки на оплату праці через підвищення розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду ЄТС забезпечено за рахунок економії бюджетних видатків, передбачених у бюджеті на обслуговування державного боргу.

З 1 вересня по 31 грудня 2020 року посадовий оклад (тарифна ставка) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” , визначається у розмірі 2225 гривень.

 

Зазначена постанова  набирає чинності одночасно із Законом України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”  від 25.08.2020 року  № 822-ІХ (щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1 вересня) та застосовується з 1 вересня 2020 року.

Згідно статті 3-1 Закону України « Про оплату праці» робітникам, яким заробітна плата нарахована нижче мінімального розміру, проводиться  доплата до її рівня.

До мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

 

 

 

 

Лариса Кузьмич   –    головний

спеціаліст  управління

соціального захисту

населення  райдержадміністрації

Поділитися:

Дата: 04.09.2020 | 9:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога