Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У КНП “Снігурівська ЦРЛ” кадрові зміни

Сьогодні, 1 вересня 2020 року, голова РДА Іван Зубрицький разом зі своїм заступником Ігорем Карпєєвим провели робочу зустріч з колективом КНП “Снігурівська ЦРЛ” з приводу кадрових змін у керівництві медичного закладу. Нещодавно, колишній директор КНП “Снігурівська ЦРЛ” Микола Коврига написав заяву на звільнення з займаної посади. Проте, Микола Леонідович і надалі працюватиме лікарем в нашій лікарні.

“Хоча ми працювали і недовго, але за цей етап було зроблено немало. Було багато складних моментів, під час яких він показав себе достойно. І я дуже вдячний Миколі Леонідовичу за його роботу”, – зазначив Іван Зубрицький.

Микола Коврига, у свою чергу, подякував колегам за спільну роботу та порозуміння.

Виконання обов’язків директора КНП «Снігурівська ЦРЛ» було покладено на лікаря-хірурга даної лікарні Дениса Желнарського. Очільник району привітав Дениса Олеговича, побажав плідної роботи та успіхів. Ще одним приємним моментом було те, що саме сьогодні Денис Желнарський святкує свій день народження, з чим його також привітали керівництво району. Денис Желнарський подякував усім за підтримку та додав, що лише згуртований колектив та плідна співпраця стануть запорукою успіху.

“Від себе хочу додати, що ваш колектив великий і всі професіонали своєї справи. Тому, дуже важливо, щоб ви підтримали Дениса Олеговича на цьому нелегкому шляху. Він відповідальна людина, і я маю надію, що він впорається з усіма викликами сьогодення. В добрий путь” – відмітив очільник району, додавши, що, у свою чергу, також буде всіляко допомагати новому в.о.директора лікарні.

Поділитися:

Дата: 01.09.2020 | 17:15


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога