Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

18 грудня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, в ході якої було розглянуто ряд важливих питань:

1. Про стан організації харчування в освітніх закладах району в 2017 році.

2. Про ситуацію в агропромисловому комплексі району.

3. Про поточну ситуацію в галузі тваринництва.

4. Про збільшення сільськими та селищною радами ставок земельного податку за користування сільськогосподарськими угіддями (ріллею).

5. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в Снігурівській райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування Снігурівського району за 11 місяців 2017 року.

6. Про стан виконавської дисципліни при виконанні актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації в Снігурівській райдержадміністрації за 11 місяців 2017 року.

7. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на тери­торії району у 2017 році.

Начальник відділу культури Любов Мендус доповіла, що одним з першочергових завдань органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування району є організація збалансованого харчування дітей у закладах освіти. Сьогодні питання організації харчування дітей у навчальних закладах залишається одним із найбільш актуальних та заслуговує на особливу увагу. В ході доповіді Любов Іванівна доповіла про стан справ в навчальних закладах району, обговорили виявлені недоліки та були надані доручення щодо їх усунення.

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Наталія Суслєганова доповіла про стан справ в агропромисловому комплексі району. Вона повідомила, що несприятливі погодні умови восени 2017 року, спричинені довготривалою засухою, негативним чином вплинули на розвиток та вегетацію культур, в результаті на 20 відсотках посівної площі станом на 13.02.2017 року сходи не отримані. Також, в зв’язку зі сприятливими погодними умовами, що склалися на даний час, вегетація рослин продовжується. За результатами моніторингу стану посівів озимих культур отримано сходів на площі 34,6 тис.га (80%), з яких в задовільному стані знаходяться 11,4 тис. га посівів (33%), в слабкому та зрідженому стані −23,2 тис.га посівів (67%).

Станом на 15.12.2017 року на сесії Снігурівської міської та 10 сільських рад району прийнято рішення про збільшення ставки земельного податку для земель сільськогосподарського призначення (ріллі) для землекористувачів, які використовують земельні ділянки, до 1 відсотка нормативної грошової оцінки землі.

На сесіях Центральної та Суворської сільських рад прийнято рішення про збільшення ставки земельного податку до 0,5 відсотка нормативної грошової оцінки землі, Горохівської, Калинівської, Новопетрівської, Червонодолинської сільських рад та Любомирівської селищної ради до 0,7 відсотка, Баратівської сільської ради до 0,75 відсотка, Першотравневої сільської ради – до 0,8 відсотка нормативної грошової оцінки землі.

Керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сокульська проаналізувала стан виконавської дисципліни та роботу із зверненнями громадян.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Валентина Пузир доповіла, що враховуючи особливу актуальність децентралізаційних процесів в Україні, нагальну необхідність значного підвищення ролі територіальних громад, виникає потреба невідкладного виготовлення та оновлення генеральних планів населених пунктів району.

Закриваючи засідання колегії райдержадміністрації, голова райдержадміністрації, підбила підсумки розглянутих питань та наголосила на важливості неухильного виконання одноголосно прийнятих рішень колегії.


Дата: 18.12.2017 | 18:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України