Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Обговорили питання введення в експлуатацію очисних споруд Снігурівської ЦРЛ

З 2016 року в місті Снігурівка за кошти Фонду охорони навколишнього природного середовища здійснюється будівництво очисних споруд Снігурівської центральної районної лікарні.

У зв’язку тим, що на сьогодні об’єкт не зданий в експлуатацію і використовуватися не може, голова Снігурівської райдержадміністрації ініціював нараду з питання завершення будівництва об’єкта «Будівництво очисних споруд Снігурівської центральної районної лікарні в м. Снігурівка Миколаївської області по вул. Жовтнева,1». Участь в нараді взяли В’ячеслав БУЛАХ – керівник ТОВ «Ді Кор-Буд» (підрядна організація, що виконує роботи на об’єкті) та Дмитро КОРОВІЙ – представник даної організації.

Дмитро КОРОВІЙ повідомив, що будівельно-монтажні роботи по даному об’єкту завершено та проведено випробування очисних споруд. Для подання декларації про готовність до експлуатації об’єкта, замовником будівництва – УКБ Миколаївської облдержадміністрації, необхідно надати в Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області відповідний пакет документів.

На нараді голова райдержадміністрації Іван ЗУБРИЦЬКИЙ зауважив, що забезпечення очищення стічних вод від об’єктів Снігурівської ЦРЛ вкрай необхідне. Очисні споруди ЦРЛ є стратегічним об’єктом для всього Снігурівського району. Завершення будівництва покращить санітарний стан та природоохоронний захист території Снігурівської ЦРЛ та навколишнього середовища в цілому. Особливо це важливо в період карантину, спричиненого поширенням гострого респіраторного захворюванням COVID-19. Дане питання потребувало логічного завершення вже декілька останніх років.

За результатами наради головою райдержадміністрації надані відповідні рекомендації замовнику та виконавцю робіт.

 

Поділитися:

Дата: 27.08.2020 | 12:22


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога