Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

У цей день ми згадуємо всіх, хто ціною власного життя захищав рідну землю зі зброєю в руках, військовослужбовців ЗСУ та учасників добровольчих формувань які боролися у неоголошеній війні на Сході України. Схиляємо свої голови перед загиблими українцями – чиї імена були вписані до історії золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й досі.

Шість років тому – 29 серпня 2014 року сталася Іловайська трагедія, після якої весь світ повністю переконався, що Україна переживає не громадянську війну, а підлу російську агресію, яка триває і по сьогоднішній день. Це одна з найтрагічніших сторінок історії України.

Сьогодні українські воїни, ризикуючи своїм життям, відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором, аби ми жили в мирі і безпеці.

Наш обов’язок – із честю та гідністю нести світлу пам’ять про Героїв воїнів АТО/ООС, які віддали своє життя за те, щоб Україна була вільною, незалежною та суверенною державою.

Згадаймо щирою молитвою наших земляків, які загинули захищаючи мир, свободу, незалежність і територіальну цілісність України!

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!

 

Голова райдержадміністрації Іван Зубрицький

 

Поділитися:

Дата: 29.08.2020 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога