Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Президент: Найкращий подарунок неньці Україні – щоб її діти були здорові

Президент Володимир Зеленський наголошує, що найкращий подарунок Україні до Дня Незалежності – щоб її громадяни були здоровими. Тому в країні вживають усіх необхідних заходів для подолання епідемії коронавірусу.

«Це день, коли у 65 мільйонів українців на планеті велике свято. День народження нашої мами. Незалежної України. Який подарунок від нас хотіла б отримати наша ненька Україна? Думаю, для кожної матері головним є щастя дітей. Найперше, щоб її діти – українці були здоровими», – зазначив Глава держави під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Незалежності.

Президент підкреслив, що сьогодні робиться все можливе, щоб подолати коронавірус в Україні.

«Ми забезпечені всім необхідним, налагодили власне виробництво, відновлюємо лікарні та лабораторії, та найголовніше, що в нас є, – це українські медики. Вони мужньо протидіють хворобі, вони – наші чарівники та супергерої», – зауважив Глава держави.

Президент переконаний: якщо українці будуть відповідальними та дотримуватимуться правил безпеки, то обов’язково настане день, коли Міністерство охорони здоров’я відзвітує про відсутність нових заражених і померлих від коронавірусу за добу.

«Вірю, що ми здолаємо вірус і будемо «хворіти» лише футболом на трибунах, музикою на концертах та мандрівками нашою чудовою країною», – зазначив Володимир Зеленський.

Поділитися:

Дата: 24.08.2020 | 11:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога